Innkalling til årsmøte 2021

Styret innkaller herved til årsmøte i Hamar Sportsskytterklubb.

Årsmøtet avholdes torsdag 04.03.2021 kl. 19.00 på Myklegard.

Saker som et medlem ønsker behandlet på årsmøtet, må sendes styret senest 18.02.2021 til hamarsportsskytterklubb@gmail.com Det ønskes at vedlagte mal brukes, men saker til årsmøtet kan også sendes pr. mail

Fullstendig sakliste med alle saksdokumenter vil bli gjort tilgjengelig for medlemmene senest én uke før årsmøtet på hjemmesiden hamarsportsskytterklubb.no og på vår facebook-side. Dette vil også bli utsendt på mail til klubbens medlemmer.

For å ha stemmerett og kunne velges til verv må man ha vært medlem av Hamar Sportsskytterklubb i minst én måned, fylle minst 15 år i det kalenderåret årsmøtet avholdes, og ha gjort opp sine økonomiske forpliktelser til Hamar Sportsskytterklubb. Alle medlemmer har uansett møterett, talerett og forslagsrett.

For mer informasjon om årsmøte samt regler om stemmerett, valgbarhet, forslagsrett mv., se HSK`s lov som blir lagt ut på hjemmesiden. Ved spørsmål som gjelder årsmøtet, kan Jan Olav Nordhagen kontaktes på telefon 915 37055 eller jan.olav@energima.no

Velkommen til årsmøte!
Med vennlig hilsen

Styret

Vedlegg:

Dette innlegget ble publisert i Nyheter, Styreinfo. Bokmerk permalenken.